Kapituła Lauru Studenckiego 2016 informuje, że nominowani w Kategoriach Przyjaciel Studenta i Przyjazny Dziekanat są zaproszeni na Galę Lauru Studenckiego. W celu rezerwacji miejsca, prosimy o wysłanie wiadomości na adres Lauru Studenckiego: laurstudencki.us.edu@gmail.com 

 

  1. Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Ochrona środowiska stacjonarna
  2. Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji, Animacja społeczno-kulturalna
  3. Wydział Filologiczny, Kultura mediów stacjonarna
  4. Wydział Filologiczny, Filologia angielska tłumaczeniowa i językiem japońskim stacjonarne
  5. Wydział Filologiczny, Filologia polska stacjonarna MU
  6. Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii, Fizyka stacjonarna
  7. Wydział Nauk o Ziemi, Geofizyka stacjonarna
  8. Wydział Nauk o Ziemi, Turystyka stacjonarna
  9. Wydział Nauk o Ziemi, Geologia stosowana stacjonarne
  10. Wydział Nauk o Ziemi, Geografia stacjonarna
  11. Wydział Nauk Społeczny, Praca socjalna stacjonarna
  12. Wydział Nauk Społecznych, Politologia stacjonarna
  13. Wydział Nauk Społecznych, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna stacjonarne I stopnia
  14. Wydział Nauk Społecznych, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna stacjonarne MU
  15. Wydział Pedagogiki i Psychologii, Pedagogika stacjonarna
  16. Wydział Pedagogiki i Psychologii, Psychologia stacjonarna
  17. Wydział Pedagogiki i Psychologii, Zarządzanie zasobami ludzkimi stacjonarne
  18. Wydział Pedagogiki i Psychologii, Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza, stacjonarne
  19. Wydział Pedagogiki i Psychologii, Pedagogika resocjalizacyjna z penitencjarystyką stacjonarna
  20. Wydział Pedagogiki i Psychologii, Pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną stacjonarne
  21. Wydział Pedagogiki i Psychologii, Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna stacjonarne
  22. Wydział Pedagogiki i Psychologii, Pedagogika rewalidacyjna stacjonarne
  23. Wydział Pedagogiki i Psychologii, Pedagogika specjalna stacjonarna
  24. Wydział Prawa i Administracji, Przedsiębiorczość Stacjonarna
  25. Wydział Prawa i Administracji, Prawo niestacjonarne
  26. Wydział Radia i Telewizji
  27. Wydział Teologiczny
  28. Indywidualne Studia Międzyobszarowe
  29. Szkoła Zarządzania, Zarządzanie stacjonarne